Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

Jiangsu Gaoyi Electric Technology Co.,Ltd

Çin Jiangsu Gaoyi Electric Technology Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Jiangsu Gaoyi Electric Technology Co.,Ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Jiangsu Gaoyi Electric Technology Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6
Jiangsu Gaoyi Electric Technology Co.,Ltd Jiangsu Gaoyi Electric Technology Co.,Ltd Jiangsu Gaoyi Electric Technology Co.,Ltd Jiangsu Gaoyi Electric Technology Co.,Ltd Jiangsu Gaoyi Electric Technology Co.,Ltd Jiangsu Gaoyi Electric Technology Co.,Ltd
1 2 3 4 5

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Jiangsu Gaoyi Elektrik Teknolojisi Co, Ltd
No. Çalışanları : 1~183
Yıllık satış : 7 million-7.5 million
Yıl kurulan : 2011
İhracat p.c : 40% - 50%
Jiangsu Gaoyi Electric Technology Co, Ltd , hayatın her kesiminden arkadaşlarının desteği ve bakımı ile sürekli gelişmekte ve büyümektedir. Şirket,% 18'i profesyonel ve teknik personel olmak üzere 183'ten fazla çalışana sahiptir. Şirket, 20.000 metrekarelik inşaat alanına sahip, 60.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. Şirket, sayısal kontrol, kesim, katlama, delme, sargı, kaynak vb. İçin komple üretim ekipman setleri geliştirmiştir. Yıllık üretim kapasitesi 50 milyona ulaşabilir.

Şirketimiz, termik santraller ve çevre koruma endüstrileri için pnömatik taşıma ve elektrik tozsuzlaştırma ve elektrik tozsuzlaştırma ürünleri tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmış bir şirkettir. Ardından, pnömatik taşıma mühendisliği ekipmanı ve toplu makineler, karıştırıcılar ve kül depolama için hava gazlaştırma geliştirmiştir. Tanklar, gazlaştırma kapı cihazları ve diğer ürünler. Elektrik santrali yardımcı ekipmanı için standart dışı donanım ve çeşitli ünite yedek parçaları; çeşitli elektrikli ısıtma kontrol sistemleri; DYK hava elektrikli ısıtıcılar; DYB plakalı elektrikli ısıtıcılar; DYB (B) ısı yalıtımı elektrikli ısıtıcılar; JZ elektrikli ısıtıcılar ve diğer ürünler.

Yetenekleri, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri kendine çekmeye özel önem veriyor. Güneydoğu Üniversitesi ve Şangay Doğu Çin Tasarım Enstitüsü gibi bilimsel araştırma birimleri ile uzun vadeli teknik işbirliği anlaşmaları imzaladı. kül depolama için karıştırıcılar ve hava gazlaştırma. Tanklar, gazlaştırma kapı cihazları ve diğer ürünler.

Şirket her zaman ürün teknolojisi, birinci sınıf ürünler, komple test ve test ekipmanları, hızlı ve düşünceli satış sonrası servisini kurumsal amacı olarak üstlenir ve ISO9001-2000 kalite güvence sistemi sertifikasını aldı.

Almanya, Japonya, İtalya, Rusya, Japonya, Güney Kore, Türkiye, Brezilya: Kaliteli ürün performansı ve iyi bir üne sahip ürünlerimiz, Çin’de sadece başarılı satışlar değildir ve dünyada 120’den fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmiştir. , Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve diğer ülkelerde, ürünler büyük bir karşılama ve övgüye tabidir.

İletişim bilgileri
Jiangsu Gaoyi Electric Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Chen Yumin

Tel: 13852993488

Faks: 86-511-88366818

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)