Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

Jiangsu Gaoyi Electric Technology Co.,Ltd Fabrika turu

Çin Jiangsu Gaoyi Electric Technology Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Jiangsu Gaoyi Electric Technology Co.,Ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  "Kaliteyi hayat olarak görmek, yüksek kaliteyle gelişim arayışı içinde olmak" kalite politikasına bağlı kalarak şirketler bir marka oluşturmak için her türlü çabayı göstermekte ve insanların güzel çevresini birlikte korumak için çaba göstermektedir.

  Şirket, her zaman "müşteriler için en yüksek değeri yaratmak" konusunda kurumsal hedefini sürdürmekte ve teknolojik yenilik ve gelişme yolunda ilerlemektedir.
  Her yıl 500.000'den fazla yuanı araştırma ve geliştirmeye yatırım yapmak, yerli kolejlere, üniversitelere ve bilimsel araştırma enstitülerine güvenerek sürekli yeni tanıtmak
  Ürün teknolojisi yükseltmeleri ve yeni ürün geliştirme için teknoloji, yeni malzemeler ve yeni işlemler kullanılır.

 • OEM / ODM
  GOAYI gelişmiş üretim yönetimine sahiptir ve ayrıca her türlü elektrikli ısıtıcı sağlamak için teknik yenilikler yapmaya devam etmektedir. Oem de açığız.

  Elektrikli ısıtıcı ürünleri sadece Çin’de başarılı satışlar değil, aynı zamanda aşağıdakiler dahil olmak üzere dünyanın 180'den fazla ülkesine ve bölgesine ihraç edilmektedir: Almanya, Japonya, İtalya, Rusya, Japonya, Güney Kore, Türkiye, Brezilya, Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri , Suudi Arabistan ve diğer ülkeler. Kaliteli ürünler büyük bir karşılama ve övgüye tabidir.

 • Ar-Ge

  GAOYI, elektrikli kaloriferde 20 yılı aşkın deneyime sahip, kaliteli ve yüksek stabiliteye sahip profesyonel bir Ar-Ge ekibine sahiptir.

  GAOYI, 21 ulusal patent, uluslararası ileri düzeyde temel teknolojik kazanımlar ve teknik göstergelerden birkaçı alır.

İletişim bilgileri
Jiangsu Gaoyi Electric Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Chen Yumin

Tel: 13852993488

Faks: 86-511-88366818

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)